چهارشنبه 05 ارديبهشت, 1397

شما اینجاهستید : رویدادها
تاریخ: 1396/03/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 1494 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
پیام مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز در محکومیت حادثه تروریستی تهران

پیام مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز در محکومیت حادثه تروریستی تهران

ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی ، شهادت ١٧ تن از هموطنانمان را در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی به مردم شریف ایران و مقام معظم رهبری تسلیت می گوییم و با ابراز همدردی با خانواده های شهدا ، برای مجروحان حادثه ، سلامت و صحت را از درگاه خداوند آرزومندیم . چنین حوادث مذبوحانه ای ، بیش از قبل عزم ملت آگاه و صلح طلب ایران را برای مقابله با تروریسم جزم خواهد کرد.

ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی ، شهادت ١٧تن از هموطنانمان را در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی به مردم شریف ایران و مقام معظم رهبری تسلیت می گوییم و با ابراز همدردی با خانواده های شهدا ، برای مجروحان حادثه ، سلامت و صحت را از درگاه خداوند آرزومندیم . چنین حوادث مذبوحانه ای ، بیش از قبل عزم ملت آگاه و صلح طلب ایران را برای مقابله با تروریسم جزم خواهد کرد.

تلاش نیروهای امنیتی ، نظامی و انتظامی در سرکوب این اقدام ، قابل تقدیر است و جهان به درستی می داند که ایران عزیز در سایه ی رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری و اتحاد و همبستگی ، در برابر هرگونه تعرض و دست اندازی به خاک خویش ، با جان و دل ایستاده است و اقتدارش را بیش از پیش به رخ خواهد کشاند.

کد: 143
نویسنده خبر: مدير پرتال
 
تصاویر مرتبط
  • پیام مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز در محکومیت حادثه تروریستی تهران
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

نويسندگان
گزارش آب و هوا
خطادر حال حاضر امکان نماش آب و هوا وجود ندارد

logo-samandehi